Auto Na Akumulator BMW M5 Z Platformą Dla Rodzica Czarne Lakierowane
Dostępność: 9 szt.
Cena: 1824.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Cookies w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 9585
Dostępność: 9 szt.
Cena: 1824.00
Auto Na Akumulator BMW M5 Z Platformą Dla Rodzica Czarne Lakierowane
Wymiary opakowania:
127 cm x 64 cm x 37 cm
Waga opakowania:
31 kg
| Informacje o produkcie | |
| Model | SX2118 |
| Kolor | Czarny Lakierowany |
| Silnik | 2x45W |
| Akumulator | 12V7Ah |
| Skrzynia Biegów | Automatyczna, 3 prędkości |
| Wymiary Pojazdu | 174 cm x 74 cm x 108 cm |
| Prędkość | 3-5km/h |
| Masa Własna | 28kg |
| Max. Obciążenie | 30kg |
| Czas Ładowania | 8 godzin |
| Czas Działania | 1-2 godziny |
| Hamulec | Automatyczny po zwolnieniu pedału gazu, Zatrzymanie awaryjne z pilota (P) |
| Pasy Bezpieczeństwa | ✓ |
| Otwierane Drzwi | ✓ |
| Kluczyki | ✕ |
| Fotele | Miękka ekoskóra |
| Koła | Miękkie EVA |
| Zdalne Sterowanie | 2.4G |
| Światła | Przednie i Tylne LED |
| Audio | Wejście MP3, Melodie i klakson na kierownicy, USB |
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl