Auto Na Akumulator Lamborghini STO DRIFT Białe
Dostępność: 21 szt.
Cena: 1036.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Cookies w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 15523
Dostępność: 21 szt.
Cena: 1036.00
Pojazd Na Akumulator Lamborghini STO DRIFT Białe
Wymiary opakowania:
116 cm x 61 cm x 39 cm
Waga opakowania:
19,5 kg
| Informacje o produkcie | |
| Model | SMT-555 |
| Kolor | Szary |
| Silnik | 2x45W |
| Akumulator | 24V4,5Ah |
| Wymiary Pojazdu | 117 cm x 70 cm x 45 cm |
| Prędkość | 7-9km/h |
| Masa Własna | 16kg |
| Max. Obciążenie | 30kg |
| Czas Ładowania | 8 godzin |
| Czas Działania | do 1 godziny |
| Hamulec | Automatyczny po zwolnieniu pedału gazu, Zatrzymanie awaryjne z pilota (P) |
| Pasy Bezpieczeństwa | ✓ |
| Otwierane Drzwi | ✓ |
| Kluczyki | ✕ |
| Fotele | Plastikowe |
| Koła | Przód - EVA, Tył - pełne plastikowe |
| Zdalne Sterowanie | 2.4G |
| Światła | Przednie i Tylne LED |
| Audio | USB, SD, Bluetooth |
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl