Auto Na Akumulator Lamborghini XXL A8803 Białe 24V
Dostępność: 16 szt.
Cena: 5153.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Cookies w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 13429
Dostępność: 16 szt.
Cena: 5153.00
Auto Na Akumulator Lamborghini XXL A8803 Białe 24V
Wymiary opakowania:
173 cm x 97 cm x 52 cm
Waga opakowania:
89 kg
| Informacje o produkcie | |
| Model | A8803 |
| Kolor | Biały |
| Silnik | 200W |
| Akumulator | 24V14Ah |
| Skrzynia Biegów | Bieg do przodu i do tyłu, |
| Wymiary Pojazdu | 176 cm x 108 cm x 63 cm |
| Prędkość | 6-13.8 km/h |
| Masa Własna | 76 kg |
| Max. Obciążenie | 100kg |
| Czas Ładowania | 8 godzin |
| Czas Działania | do 1 godziny |
| Hamulec | Automatyczny po zwolnieniu pedału gazu |
| Pasy Bezpieczeństwa | + |
| Otwierane Drzwi | + |
| Kluczyki | X |
| Fotele | Miękka ekoskóra |
| Koła | Pompowane |
| Zdalne Sterowanie | X |
| Światła | Przednie i Tylne LED |
| Audio | MP3 USB, Bluetooth |
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl