Auto na Akumulator Buggy XB-2118 Złote 4x4
Dostępność: 22 szt.
Cena: 1647.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Cookies w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 9820
Dostępność: 22 szt.
Cena: 1647.00
Auto na Akumulator Buggy XB-2118 Złote 4x4
Wymiary opakowania:
128 cm x 74 cm x 52 cm
Waga:
39.5 kg
| Informacje o produkcie | |
| Model | XB-2118 |
| Kolor | Złoty |
| Silnik | 4x45W |
| Akumulator | 24V7Ah |
| Skrzynia Biegów | Automatyczna, 3 prędkości |
| Wymiary Pojazdu | 133 cm x 92 cm x 80 cm |
| Wymiar Opakowania | 128 cm x 74 cm x 52 cm |
| Prędkość | 3-8 km/h |
| Masa Własna | 33,5 kg |
| Max. Obciążenie | 60kg |
| Czas Ładowania | 8 godzin |
| Czas Działania | do 1 godziny |
| Hamulec | Automatyczny po zwolnieniu pedału gazu |
| Pasy Bezpieczeństwa | + |
| Otwierane Drzwi | + |
| Kluczyki | X |
| Fotele | Ekoskóra |
| Koła | Miękkie EVA |
| Zdalne Sterowanie | 2,4G |
| Światła | Przednie i Tylne LED |
| Audio | Wejście MP3, Wejście USB, Bluetooth |
| Długość towaru w centymetrach | 128 |
| Wysokość towaru w centymetrach | 74 |
| Szerokość towaru w centymetrach | 52 |
| Waga gabarytowa w gramach | 82090.67 |
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl