Koszykówka Zestaw Do Gry W Koszykówkę Kosz + Piłka
Dostępność: 216 szt.
Cena: 106.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Cookies w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: CX40A-3
Dostępność: 216 szt.
Cena: 106.00
Mobilny zestaw do gry w koszykówkę. Zadbaj o zdrowe zwyczaje swojego dziecka. Zestaw do gry w kosza zapewni dziecku ruch i wiele godzin wspaniałej zabawy. Zabawa w koszykówkę korzystnie działa na kondycję fizyczną, rozwija koordynację wzrokowo-ruchową oraz uczy gry zespołowej.
Zestaw zawiera:
|
![]() |
Podstawa posiada otwór z zamknięciem - do odpowiedniego obciążenia stojaka podczas zabawy. Wlej do środa wodę bądź wsyp piasek i baw się bez obaw, że kosz się przewróci.
![]() |
![]() |
| szerokość tablicy: | ok. 40,5cm |
| wysokość tablicy: | ok. 30,5cm |
| średnica obręczy: | 25cm |
| średnica podstawy: | 39cm |
| średnica piłki: | ok. 14cm |
| regulowana wysokość stojaka: | od obręczy 99-140cm |
| wysokość całkowita: | 127-170cm |
| opakowania: | 41 x 38,5 x 19cm |


