Motor Na Akumulator BMW S1000RR 2156 Biały
Dostępność: 56 szt.
Cena: 485.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Cookies w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 9312
Dostępność: 56 szt.
Cena: 485.00
Motor Na Akumulator BMW S1000RR 2156 Biały
Wymiary opakowania:
96 cm x 28 cm
Waga opakowania:
12 kg
| Informacje o produkcie | |
| Model | 2156 |
| Kolor | Biały |
| Silnik | 1x45W |
| Akumulator | 1x12V3,5Ah |
| Wymiary Pojazdu | 92 cm x 43 cm x 56 cm |
| Prędkość | 2,5-4,5km/h |
| Masa Własna | 10kg |
| Max. Obciążenie | 30kg |
| Czas Ładowania | 8 godzin |
| Czas Działania | 1 godzina |
| Hamulec | Automatyczny po zwolnieniu pedału gazu |
| Pasy Bezpieczeństwa | X |
| Otwierane Drzwi | X |
| Kluczyki | + |
| Fotele | Plastikowe |
| Koła | Plastikowe z gumową opaską |
| Zdalne Sterowanie | ✕ |
| Światła | Przednie LED |
| Audio | muzyka |
| Długość towaru w centymetrach | 96 |
| Wysokość towaru w centymetrach | 28 |
| Szerokość towaru w centymetrach | 30 |
| Waga gabarytowa w gramach | 13440 |
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl