Pojazd Audi RS E-Tron GT Biały
Dostępność: 35 szt.
Cena: 660.07
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Cookies w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: PA.QLS-6888.BIA
Dostępność: 35 szt.
Cena: 660.07
| Specyfikacja | Audi RS E-Tron GT |
| Silnik | 4x 25W |
| Akumulator | 12V7Ah |
| Pilot |
|
| Koła |
|
| Amortyzatory | Tył/Przód |
| Biegi |
|
| Światła |
|
| Wyposażenie | |
| Panel Audio |
|
| Wskaźnik Naładowania | Tak |
| Siedzenie |
|
| Otwierane Drzwi | Tak |
| Wymiary | |
| Rozmiar Pojazdu |
|
| Waga Pojazdu | 14,5 Kg |
| Rozmiar Kartonu | 105 x 55 x 26 cm |
| Waga Kartonu | 17,5 Kg |
| Maksymalne Obciążenie | 25 Kg |
| Prześwit | 6 cm |
| Wyposażenie Dodatkowe | |
| Instrukcja + Zestaw Montażowy | |
| Ładowarka | |
| Kabel MiniJack |