Pojazd BMW X6M Czarny
Dostępność: 2 szt.
Cena: 999.69
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Cookies w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: PA.JJ2199.CZ
Dostępność: 2 szt.
Cena: 999.69
| Specyfikacja | BMW X6M czarne |
| Silnik |
|
| Akumulator | 2 x 6V/7Ah, |
| Pilot |
|
| Koła |
|
| Amortyzatory | 2 x Tył, |
| Biegi |
|
| Światła |
|
| Wyposażenie | |
| Panel Audio |
|
| Wskaźnik Naładowania | Tak, |
| Start | Podświetlany włącznik z odgłosami silnika, |
| Otwierane drzwi | Tak + blokada drzwi, |
| Siedzenie |
|
| Uchwyt transportowy | Brak |
| Wymiary | |
| Rozmiar Pojazdu |
|
| Waga Pojazdu | 20 kg, |
| Rozmiar Kartonu | 117 cm x 64 cm x 44 cm, |
| Waga Kartonu | 24 kg, |
| Maksymalne Obciążenie | 30 kg, |
| Prześwit | 12.5 cm, |
| Wyposażenie Dodatkowe | |
| Instrukcja + Zestaw Montażowy | |
| Ładowarka 12V/1000 mAh z wskaźnikiem naładowania baterii, | |
| Kabel Mini Jack | |
| Pendrive USB z filmikiem instruktażowym, | |
| Pokrowiec, | |
| Pilot R/C, |