Pojazd BUGGY Spalinowy LUCKY SEVEN Niebieski
Dostępność: 1 szt.
Cena: 5744.51
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Cookies w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: PSP.GK014.NIE
Dostępność: 1 szt.
Cena: 5744.51
| Specyfikacja | BUGGY Spalinowy LUCKY SEVEN |
| Specyfikacja |
|
| Siniki |
|
| Układ startowy | Ręczny + przycisk |
| Opony |
|
| Układ hamulcowy |
|
| Zawieszenie |
|
| Napęd |
Łańcuch |
| Siedzenie |
|
| Prędkość | Do 38km/h |
| Wymiary | |
| Rozmiar Pojazdu |
|
| Waga Pojazdu | 116 Kg, |
| Rozmiar Kartonu | 170x117x122cm, |
| Waga Kartonu | 146 Kg, |
| Maksymalne Obciążenie | 180 kg |
| Prześwit | 22 cm, |
| Wyposażenie Dodatkowe | |
| Instrukcja + Zestaw Montażowy, |