Pojazd Buggy SuperStar 4x4 - MP4 Biały
Dostępność: 26 szt.
Cena: 1259.86
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Cookies w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: PA.XMX-603-MP4.BIA
Dostępność: 26 szt.
Cena: 1259.86
| Specyfikacja | Buggy SuperStar 4x4 MP4 Biały |
| Siniki | 4x45W, |
| Napęd | Zmienny napęd na 2 lub 4 koła (obsługa za pomocą przełącznika), |
| Akumulator | 2 x 12V/7Ah, |
| Pilot |
|
| Koła |
|
| Amortyzatory |
|
| Biegi |
|
| Światła |
|
| Wyposażenie | |
| Panel Audio |
|
| Start | Kluczyk, |
| Otwierane Drzwi | Tak + Blokada, |
| Siedzenie |
|
| Bagażnik | Schowek z Tyłu, |
| Wymiary | |
| Rozmiar Pojazdu |
|
| Waga Pojazdu | 27,2 Kg, |
| Rozmiar Kartonu | 124 x 92.5 x 40 cm, |
| Waga Kartonu | 34,5 Kg, |
| Maksymalne Obciążenie | 40 Kg, |
| Prześwit | 23 cm, |
| Wyposażenie Dodatkowe | |
| Instrukcja + Zestaw Montażowy, | |
| Ładowarka 1500mA, | |
| Pilot, | |
| Pokrowiec. |