Pojazd Farmer Truck Czerwony
Dostępność: 22 szt.
Cena: 1054.45
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Cookies w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: PA.A730-2.CR
Dostępność: 22 szt.
Cena: 1054.45
| Specyfikacja | Farmer Truck |
| Silnik | 4 x 35W |
| Akumulator | 2 x 12V/7Ah |
| Pilot |
|
| Koła |
|
| Amortyzatory | Tył |
| Biegi |
|
| Światła |
|
| Wyposażenie | |
| Panel Audio |
|
| Wskaźnik Naładowania | Tak |
| Start | Włącznik , |
| Siedzenie |
|
| Bagażnik |
|
| Uchwyt Transportowy | Wbudowany Uchwyt |
| Wymiary | |
| Rozmiar Pojazdu |
|
| Waga Pojazdu | 26 Kg, |
| Rozmiar Kartonu | 149 x 63 x 42 cm, |
| Waga Kartonu | 34 Kg, |
| Maksymalne Obciążenie | 60 Kg, |
| Prześwit | 14 cm |
| Wyposażenie Dodatkowe | |
| Instrukcja + Zestaw Montażowy | |
| Ładowarka | |
| Kabel Mini Jack | |
| Pilot |