Pojazd Koparka Traktor Żółty
Dostępność: 10 szt.
Cena: 934.14
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Cookies w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: PA.HL389.ZOL
Dostępność: 10 szt.
Cena: 934.14
| Specyfikacja | Pojazd Koparka Traktor |
| Silnik |
|
| Akumulator | 12V7Ah |
| Pilot |
|
| Koła |
|
| Biegi |
|
| Wyposażenie | |
| Dźwięki |
|
| Start | Podświetlany włącznik, |
| Siedzenie |
|
| Spychacz | Łyżka spychacza z opuszczaniem i podnoszeniem oraz ramię działające w płaszczyźnie góra/dół, |
| Wymiary | |
| Rozmiar Pojazdu |
|
| Waga Pojazdu | 13,5 kg, |
| Rozmiar Kartonu | 90x61x44 cm, |
| Waga Kartonu | 18 kg, |
| Maksymalne Obciążenie | 25 kg, |
| Prześwit | 15 cm, |
| Wyposażenie Dodatkowe | |
| Instrukcja + Zestaw Montażowy, | |
| Ładowarka |