Pojazd Mclaren Artura Czerwony
Dostępność: 19 szt.
Cena: 1025.84
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Cookies w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: PA.JL211.CR
Dostępność: 19 szt.
Cena: 1025.84
| Specyfikacja | Pojazd Mclaren Artura |
| Silnik | 4x35W |
| Akumulator | 12V10Ah |
| Pilot |
|
| Koła |
|
| Biegi |
|
| Światła |
|
| Wyposażenie | |
| Panel Audio |
|
| Wskaźnik Naładowania | Tak, |
| Start | Podświetlany włącznik, |
| Otwierane drzwi | Tak |
| Siedzenie |
|
| Wymiary | |
| Rozmiary Pojazdu |
|
| Waga Pojazdu | 19,6 kg, |
| Rozmiar Kartonu | 127x63x33cm, |
| Waga Kartonu | 23,4kg, |
| Maksymalne Obciążenie | 25kg, |
| Prześwit | 12 cm, |
| Wyposażenie Dodatkowe | |
| Instrukcja + zestaw montażowy, | |
| Pokrowiec, | |
| Ładowarka z diodą kontrolującą naładowanie baterii | |
| Pilot, | |
| Kabel Mini Jack. |