Pojazd Motor SPEED Power Niebieski
Dostępność: 3 szt.
Cena: 1339.58
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Cookies w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: PA.A9902.NIE
Dostępność: 3 szt.
Cena: 1339.58
| Specyfikacja | Motor SPEED Power |
| Silnik | 250W bezszczotkowy |
| Akumulator | 24V7Ah |
| Koła | Pompowane 33x8cm, |
| Biegi |
|
| Światła |
|
| Wyposażenie | |
| Panel Audio |
|
| Wskaźnik Naładowania | Tak, |
| Siedzenie |
|
| Wymiary | |
| Rozmiar Pojazdu |
|
| Waga Pojazdu | 24 kg, |
| Rozmiar Kartonu | 112,5x25x57 cm, |
| Waga Kartonu | 27 kg, |
| Maksymalne Obciążenie | 80 kg, |
| Prześwit | 10 cm, |
| Wyposażenie Dodatkowe | |
| Instrukcja + zestaw montażowy, | |
| Ładowarka |