Pojazd Motorek Chopper Warrior Różowy
Dostępność: 7 szt.
Cena: 1341.41
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Cookies w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: PA.XB-1058.ROZ
Dostępność: 7 szt.
Cena: 1341.41
| Specyfikacja | Motorek Chopper Warrior |
| Silnik |
|
| Akumulator | 18V9Ahx2, SERIA 36V |
| Koła |
|
| Biegi |
|
| Światła |
|
| Panel Audio |
|
| Wyposażenie | |
| Dodatkowe |
|
| Start | Przycisk |
| Siedzenie |
|
| Wymiary | |
| Rozmiar Pojazdu |
|
| Waga Pojazdu | 28,85 Kg, |
| Rozmiar Kartonu | 112x46x28cm, |
| Waga Kartonu | 33 Kg, |
| Maksymalne Obciążenie | 80 Kg, |
| Prześwit | 12 cm |
| Wyposażenie Dodatkowe | |
| Instrukcja, | |
| Ładowarka |