Pojazd Na Akumulator DM-107 24V7 Cichy Silnik Zielony
Dostępność: 5 szt.
Cena: 1075.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Cookies w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 29019
Dostępność: 5 szt.
Cena: 1075.00
Pojazd Na Akumulator DM-107 24V7 Cichy Silnik Zielony
Wymiary opakowania:
91 cm x 51 cm x 32 cm
Waga opakowania:
29 kg
| Informacje o produkcie | |
| Model | DM-107 |
| Kolor | Zielony |
| Silnik | 2x200W Mute Motor |
| Akumulator | 24V7Ah |
| Skrzynia Biegów | Automatyczna, 3 prędkości |
| Wymiary Pojazdu | 120 cm x 74 cm x 80 cm |
| Prędkość | 7-12km/h |
| Masa Własna | 27,5kg |
| Max. Obciążenie | 50kg |
| Czas Ładowania | 8 godzin |
| Czas Działania | do 1 godziny |
| Hamulec | Automatyczny po zwolnieniu pedału gazu, Zatrzymanie awaryjne z pilota (P) |
| Pasy Bezpieczeństwa | + |
| Otwierane Drzwi | + |
| Kluczyki | - |
| Fotele | Ekoskóra |
| Koła | Miękkie EVA |
| Zdalne Sterowanie | 2.4G, 3-stopniowa regulacja prędkości |
| Światła | Przednie LED |
| Audio | USB Bluetooth, FM Radio mp3 |
| Długość towaru w centymetrach | 95 |
| Wysokość towaru w centymetrach | 51 |
| Szerokość towaru w centymetrach | 61 |
| Waga gabarytowa w gramach | 49257.5 |
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl