Pojazd SUV Polska Policja
Dostępność: 7 szt.
Cena: 1121.42
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Cookies w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: PA.CH9935.EXL.SR
Dostępność: 7 szt.
Cena: 1121.42
| Specyfikacja | Pojazd SUV Policja |
| Silnik | 2x45W |
| Akumulator | 12V/7Ah |
| Pilot | 2,4G 3 Szybkości + Stop |
| Koła | EVA 25x 9 cm |
| Amortyzatory | 2xPrzód, 2xTył |
| Biegi | Wolny Start, 2 Szybkości(quick/slow), Przód/Tył |
| Światła | LED, Przód, Tył + Migające Światła Policyjne |
| Wyposażenie | |
| Panel Audio | Radio FM, MP3, SD, AUX, USB, Dźwięki w Kierownicy, MEGAFON + SYRENY |
| Wskaźnik Naładowania | Tak |
| Start | Podświetlany Włącznik |
| Siedzenie | Wentylowana Ekoskóra |
| Otwierane Drzwi | Tak |
| Uchwyt Transportowy | Rączka + Dodatkowe Kółka |
| Wymiary | |
| Rozmiar Pojazdu | 125x74x56,5 cm |
| Waga Pojazdu | 19,3 Kg |
| Rozmiar Kartonu | 123.5x64x36 cm |
| Waga Kartonu | 25 Kg |
| Maksymalne Obciążenie | 30 Kg |
| Prześwit | 11 cm |
| Wyposażenie Dodatkowe | |
| Instrukcja + Zestaw Montażowy | |
| Zestaw naklejek "Policja" do samodzielnego oklejenia | |
| Megafon Połączony z Głośnikami w Samochodzie | |
| Migające światła policyjne uruchamiane włącznikiem | |
| Pokrowiec na Pojazd | |
| Kabel MiniJack | |
| Ładowarka z Wskaźnikiem Naładowania |