Pojazd Terenowy HONDA 4x4 Czarny
Dostępność: 19 szt.
Cena: 1939.50
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Cookies w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: PA.BDM0966.CZ
Dostępność: 19 szt.
Cena: 1939.50
| Specyfikacja | Pojazd Terenowy HONDA 4x4 |
| Silnik | 4x120W |
| Akumulator | 24V9Ah |
| Pilot |
|
| Koła |
|
| Amortyzatory | 2 x Tył |
| Biegi |
|
| Światła |
|
| Wyposażenie | |
| Panel Audio |
|
| Wskaźnik Naładowania | TAK |
| Siedzenie |
|
| Bagażnik |
|
| Otwierane Drzwi | Tak, |
| Wymiary | |
| Rozmiar Pojazdu |
|
| Waga Pojazdu | 39,9 Kg |
| Rozmiar Kartonu | 1 karton - 74x48x50cm 2 karton - 117x71x33 cm |
| Waga Kartonu | 1 karton - 14,8kg 2 karton - 27,7kg |
| Maksymalne Obciążenie | 60 Kg |
| Prześwit | 24 cm |
| Wyposażenie Dodatkowe | |
| Instrukcja + Zestaw Montażowy | |
| Ładowarka |