Quad Na Akumulator ATV 6 Kół Z Przyczepką JC606 24V 4x4 Czerwony
Dostępność: 14 szt.
Cena: 1144.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Cookies w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 27935
Dostępność: 14 szt.
Cena: 1144.00
Quad Na Akumulator ATV 6 Kół Z Przyczepką JC606 24V 4x4 Czerwony
Wymiary opakowania:
128 cm x 55 cm x 37 cm
Waga opakowania:
27,5 kg
| Informacje o produkcie | |
| Model | JC606 |
| Kolor | Czerwony |
| Silnik | 4x200W |
| Akumulator | 24V7Ah |
| Skrzynia Biegów | Automatyczna, 3 prędkości |
| Wymiary Pojazdu | 136 cm x 69 cm x 68 cm |
| Prędkość | 3-6 km/h |
| Masa Własna | 24,5kg |
| Max. Obciążenie | 50kg |
| Czas Ładowania | 8 godzin |
| Czas Działania | do 1 godziny |
| Hamulec | Automatyczny po zwolnieniu pedału gazu, Zatrzymanie awaryjne z pilota (P) |
| Pasy Bezpieczeństwa | + |
| Otwierane Drzwi | + |
| Kluczyki | - |
| Fotele | Ekoskóra |
| Koła | Miękkie EVA |
| Zdalne Sterowanie | 2.4G, 3-stopniowa regulacja prędkości |
| Światła | Przednie LED |
| Audio | USB Bluetooth, FM Radio mp3 |
| Długość towaru w centymetrach | 136 |
| Wysokość towaru w centymetrach | 69 |
| Szerokość towaru w centymetrach | 68 |
| Waga gabarytowa w gramach | 106352 |
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl