Quad Na Akumulator DK-CA002 Zielony
Dostępność: 12 szt.
Cena: 1103.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Cookies w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 13584
Dostępność: 12 szt.
Cena: 1103.00
Wymiary opakowania:
104 cm x 57 cm x 46 cm
Waga:
21 kg
Przeznaczony dla dzieci powyżej 3 roku życia.
| Informacje o produkcie | |
| Kolor | Zielony |
| Model | DK-CA002 |
| Napęd | 4x45W |
| Akumulator | 12V7Ah |
| Prędkość | 3-8 km/h |
| Wymiary Pojazdu | 108 cm x 64cm x 70cm |
| Masa Własna | 17 kg |
| Max. Obciążenie | 30kg |
| Czas Ładowania | 8 godzin |
| Czas Działania | do 1 godziny |
| Hamulec | Automatyczny po zwolnieniu pedału gazu, Zatrzymanie awaryjne z pilota (P) |
| Audio | Panel muzyczny z MP3, USB,, Bluetooth, FM Radio |
| Światła | Przednie i Tylne LED |
| Zdalne Sterowanie | 2.4G |
| Koła | Miękkie EVA |
| Fotele | Ekoskóra |
| Pasy Bezpieczeństwa | ✕ |
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl