Quad na Akumulator XMX607 Niebieski Lakier Spider
Dostępność: 11 szt.
Cena: 994.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Cookies w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 7492
Dostępność: 11 szt.
Cena: 994.00
| Informacje o produkcie | |
| Marka | Pozostałe |
| Model | Quad XMX607 |
| Kolor | Niebieski Lakierowany |
| Napęd | 4x45W |
| Akumulator | 1x12V10Ah |
| Skrzynia Biegów | 2 biegi (przód/tył) |
| Wymiary Pojazdu | 111cm x 65cm x 74cm |
| Prędkość | 3-8 km/h |
| Masa Własna | 18,9kg |
| Max. Obciążenie | 50kg |
| Czas Ładowania | 8 godzin |
| Czas Działania | do 1 godziny |
| Hamulec | Automatyczny po zwolnieniu pedału gazu |
| Pasy Bezpieczeństwa | ✕ |
| Otwierane Drzwi | ✕ |
| Kluczyki | ✕ |
| Fotele | Ekoskóra |
| Koła | Miękkie EVA |
| Światła | Przednie LED |
| Audio | USB, SD, Wejście MP3, Bluetooth |
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl