Quad na akumulator BDM 0909 Czarny 24V
Dostępność: 7 szt.
Cena: 882.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Cookies w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 2501
Dostępność: 7 szt.
Cena: 882.00
Duży, mocny i wykonany z najlepszej jakości tworzywa quad w nowoczesnym stylu zadowoli gusta najmłodszych miłośników motoryzacji.
Zabawka zalecana przez producenta od 3 roku życia
Posiada certyfikat CE
Do samodzielnego złożenia (w zestawie instrukcja prosty montaż 20-30min)
Wymiary opakowania:
117 x 72,5 x 42,5 cm
| Informacje o produkcie | |
| Model | Quad BDM0909 |
| Kolor | Czarny |
| Napęd | 2x45W |
| Akumulator | 24V5Ah |
| Skrzynia Biegów | 2 prędkości ( bieg szybki/wolny) |
| Wymiary Pojazdu | 117cm x 77cm x 76cm |
| Prędkość | 3-5km/h |
| Masa Własna | 25kg |
| Max. Obciążenie | 35kg |
| Czas Ładowania | 8 godzin |
| Czas Działania | do 1 godziny |
| Hamulec | Automatyczny po zwolnieniu pedału gazu |
| Pasy Bezpieczeństwa | ✕ |
| Otwierane Drzwi | ✕ |
| Kluczyki | ✕ |
| Fotele | Miękka ekoskóra |
| Koła | Miękkie EVA |
| Zdalne Sterowanie | ✕ |
| Światła | Przednie LED |
| Audio | Możliwość wyboru źródła dźwięku, USB, Mikro SD, Wejście MP3 |
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl