Traktor Na Akumulator HC-306 Czerwony 24V
Dostępność: 15 szt.
Cena: 1368.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Cookies w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 19921
Dostępność: 15 szt.
Cena: 1368.00
Traktor Na Akumulator HC-306 Czerwony 24V
Wymiary opakowana:
125 cm x 58 cm x 37 cm
Waga opakowania:
31,5 kg
| Informacje o produkcie | |
| Model | HC-306 |
| Kolor | Czerwony |
| Silnik | 2x95W |
| Akumulator | 24V7Ah |
| Skrzynia Biegów | Automatyczna, 3 prędkości |
| Wymiary Pojazdu | 130 cm x 83 cm x 71 cm |
| Prędkość | 6-8 km/h |
| Masa Własna | 27 kg |
| Max. Obciążenie | 30kg |
| Czas Ładowania | 8 godzin |
| Czas Działania | do 1 godziny |
| Hamulec | Automatyczny po zwolnieniu pedału gazu, Zatrzymanie awaryjne z pilota (P) |
| Pasy Bezpieczeństwa | ✓ |
| Otwierane Drzwi | ✕ |
| Kluczyki | ✕ |
| Fotele | Plastikowe |
| Koła | Miękkie EVA |
| Zdalne Sterowanie | 2,4G |
| Światła | Przednie LED |
| Audio | USB, Bluetooth |
| Wiek dziecka | od 3 lat |
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl