Auto Na Akumulator S322 Zielone 4x4
Dostępność: 12 szt.
Cena: 1417.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Cookies w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 22725
Dostępność: 12 szt.
Cena: 1417.00
Auto Na Akumulator S322 Zielone 4x4
Wymiary opakowania:
109 cm x 73 cm x 35 cm
Waga opakowania:
30 cm
| Informacje o produkcie | |
| Model | S322 |
| Kolor | Zielony |
| Silnik | 4x45W |
| Akumulator | 24V7Ah |
| Wymiary Pojazdu | 133 cm x 88 cm x 50 cm |
| Prędkość | 3-5km/h |
| Masa Własna | 25kg |
| Max. Obciążenie | 59kg |
| Czas Ładowania | 8 godzin |
| Czas Działania | do 1 godziny |
| Hamulec | Automatyczny po zwolnieniu pedału gazu, Zatrzymanie awaryjne z pilota (P) |
| Pasy Bezpieczeństwa | + |
| Otwierane Drzwi | + |
| Kluczyki | X |
| Fotele | miękka ekoskóra |
| Koła | Miękkie EVA |
| Zdalne Sterowanie | 2,4G |
| Światła | Przednie i Tylne LED |
| Audio | Bluetooth |
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl