Auto na Akumulator JH101 Khaki
Dostępność: 2 szt.
Cena: 1815.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Cookies w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 7455
Dostępność: 2 szt.
Cena: 1815.00
Szerokość siedziska: 60 cm
Wymiary opakowania:
144 cm x 82 cm x 49 cm
Waga:
37 kg
Waga z opakowaniem:
43 kg
| Informacje o produkcie | |
| Marka | Pozostałe |
| Model | Jeep JH101 |
| Kolor | Khaki |
| Napęd | 4x45W |
| Akumulator | 1x12V14Ah |
| Skrzynia Biegów | Automatyczna, 3 prędkości |
| Wymiary Pojazdu | 163cm x 81cm x 82cm |
| Prędkość | 3-5 km/h |
| Masa Własna | 37kg |
| Max. Obciążenie | 60kg |
| Czas Ładowania | 8 godzin |
| Czas Działania | 1-2 godziny |
| Hamulec | Automatyczny po zwolnieniu pedału gazu, Zatrzymanie awaryjne z pilota (P) |
| Pasy Bezpieczeństwa | ✓ |
| Otwierane Drzwi | ✓ |
| Kluczyki | x |
| Fotele | Miękka ekoskóra |
| Koła | Miękkie EVA |
| Zdalne Sterowanie | 2.4G, 3-stopniowa regulacja prędkości |
| Światła | Przednie LED |
| Audio | USB, SD, Wejście MP3, Bluetooth |
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl