Pojazd Na Akumulator A730-2 Czarny 24V
Dostępność: 23 szt.
Cena: 1733.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Cookies w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 12470
Dostępność: 23 szt.
Cena: 1733.00
Pojazd Na Akumulator A730-2 Czarny
Wymiary opakowania:
149 cm x 63 cm x 42 cm
Waga opakowania:
31 kg
| Informacje o produkcie | |
| Model | A730-2 |
| Kolor | Czarny |
| Silnik | 4x200W |
| Akumulator | 2x12V7Ah |
| Skrzynia Biegów | 3 Prędkości |
| Wymiary Pojazdu | 150cm x 79cm x 72cm |
| Prędkość | 5-7km/h |
| Masa Własna | 26kg |
| Max. Obciążenie | 60kg |
| Czas Ładowania | 8 godzin |
| Czas Działania | do 1 godziny |
| Hamulec | Automatyczny po zwolnieniu pedału gazu, Zatrzymanie awaryjne z pilota (P) |
| Pasy Bezpieczeństwa | ✕ |
| Otwierane Drzwi | ✕ |
| Kluczyki | ✕ |
| Fotele | Miękka ekoskóra |
| Koła | Miękkie EVA |
| Zdalne Sterowanie | 2,4G, 3-stopniowa regulacja prędkości |
| Światła | Przednie LED |
| Audio | Panel muzyczny z MP3, USB, oraz melodie, Bluetooth |
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl